poniedziałek, 22 kwietnia 2024r.

Jak najchętniej spędzasz latem czas?

unnamed file 6

Wykorzystaj lato na maksa.

Lato to czas odpoczynku. Długie dni sprzyjają wycieczkom i spacerom. To dobry pomysł, by naładować baterie. Korzystaj ze słońca i światła, jakie daje. Zimą zatęsknisz za tym ciepłem.

Chcesz maksymalnie długo pozostawać na świeżym powietrzu. Minimalizujesz obowiązki domowe. I dobrze. Nasze 4 kąty poczekają na nas do chłodnych jesiennych dni. Kurz nie zniknie (niestety), drobne usterki mogą poczekać, skoro czekają od wiosny albo i dłużej.

Teraz jest czas na świętowanie pięknej pogody i długich zachodów słońca.

Czy gotowanie to zawsze przyjemność?

Niestety są takie czynności, które, mimo że zazwyczaj sprawiają ci przyjemność, to latem są uciążliwe. Jednym z nich jest gotowanie. Owszem grill, czy kuchnia letnia może być przyjemnym rozwiązaniem, ale nie każdy taką opcję posiada. Poza tym grillowanymi potrawami nawet w najzdrowszej wersji nie da się karmić rodziny całe lato. Na samą myśl o przygotowywaniu codziennie ciepłych posiłków w zamkniętej kuchni oblewasz się potem? A przecież to cały proces. To nie tylko samo stanie nad garnkiem. Najpierw musisz mieć pomysły na dania, potem zakupy, dopiero potem gotowanie. Na deser trzeba posprzątać. A ty przecież, tak jak inni chcesz wykorzystać słoneczne popołudnie, czy dzień wolny od pracy. Spędzić go tak, jak lubisz. 

Jednocześnie czas spędzony na świeżym powietrzu zaostrza apetyt. Chcesz jeść. Ale jeść zdrowo, bo ruch cię w ten zdrowy tryb już wkręcił. Chcesz jeść różnorodnie. Przecież lato to czas kolorów, warzyw, owoców, czas nowości, także w smakach.

Jak codziennie jeść zdrowo?

Są dwa rozwiązania. Teściowa lub catering dietetyczny. Teściowa nie jest dostępna dla każdego.

Catering dietetyczny tworzą pasjonaci i znawcy dobrego jedzenia. Jak magicy codziennie mogą wyczarować na twoim talerzu ciekawe, zdrowe i smaczne posiłki. Zero monotonii. W ofercie do wyboru masz dietę idealnie dopasowana do twoich wymagań. Zamawiasz, ustalasz dostawy, otrzymujesz ją pod swoje drzwi. Jedzenie gotowe, a ty masz czas i siłę na całą resztę. Już nic cię nie ominie. Dodatkowo masz pewność, że odżywiasz się zdrowo i regularnie. Dobry pomysł prawda? Do wykorzystania przez cały rok, nie tylko latem.

 

 

Może spodobać Ci się również:

Parking przy lotnisku we Wrocławiu

Parking przy lotnisku we Wrocławiu

31 października 2019

Parkingi w pobliżu lotnisk w wielkich metropoliach często kosztują krocie. Musimy przepłacać, wydając wielkie sumy za godzinę postoju, nie mówiąc o parkingach długoterminowych!   Parking na lotnisku   Wylatując za…

Czytaj więcej