czwartek, 07 lipca 2022r.

Romantycznie i z klasą, czyli jaki garnitur wybrać do ślubu?

photo 1467643143427 3ceb4e1ea2d5cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwyfHxzdWl0JTIwZ3JlZW58ZW58MXwwfHx8MTY0MjQxNzY0NQixlibrb 1.2.1q80w1080

Garnitur ślubny to jedna z najważniejszych decyzji pana młodego. Niewątpliwie tak samo jest istotna, jak wybór kreacji panny młodej. Również w tej kwestii pan młody może mieć olbrzymi zawrót głowy, gdyż fasonów, kolorów i materiałów jest ogromny.

Warto wiedzieć w co się ubrać w tak uroczystym dniu i dopasować garnitur ślubny do sukienki panny młodej. Spójny i elegancki wygląd obojga zapewni doskonały efekt, a zatem trzeba nie tylko rozejrzeć się w modnych trendach, ale również wziąć pod uwagę to, co narzeczona przygotowuje dla siebie.

Czarny, niebieski, czy szary – jaki kolor garnituru ślubnego wybrać?

Są takie kolory garniturów do ślubu, które nigdy nie wyjdą z mody. Tu dobrym przykładem jest czarny garnitur. To ponadczasowy i uniwersalny kolor, który cieszy się wielką popularnością wśród panów młodych.

Drugim takim modnym kolorem jest granat. Przede wszystkich niebieski w ciemnym odcieniu jest bardzo elegancki, a całość stroju wygląda szykownie i z klasą. Dodatkowym atutem jest możliwość wykorzystania granatowego garnituru w późniejszym czasie, przy różnych okazjach.

Odcienie szarości, od jasnego popielatego do ciemno ołówkowego, to trzeci popularny wariant. Pomimo, że kolory te trochę spadły z modowych piedestałów, nadal ponowie młodzi chętnie po nie sięgają. Szczególnie jest to widoczne latem, gdzie jasne odcienie bardziej pasują niż ciemne.

Biały i brązowy kolor garnituru ślubnego

Jeszcze kilka lat temu brązowe garnitury ślubne nie były trendy. Aktualnie jest to jeden z najmodniejszych kolorów. Jednakże warto podkreślić, że nie każdemu panu w tym odcieniu do twarzy, a to oznacza, że warto najpierw sprawdzić, jaki efekt to daje.

Jeśli czarny jest uniwersalny, to analogicznie biały kolor garnituru daje ten sam efekt. Założyć można go w każdej okoliczności ślubnej, niezależnie od formy całej imprezy. Warto jednak pamiętać o dobrej stylizacji takiego stroju i dopasowania jej do stylu panny młodej.

Materiał na ślubny garnitur – o czym warto pamiętać?

Dobrany idealnie kolor niewątpliwie wiąże się z materiałem wykorzystanym do uszycia garnituru ślubnego. Tu warto wziąć pod uwagę porę roku oraz jakość gatunkową samego materiału. Garnitur ślubny na lato powinien być przewiewny i lekki, a jesienno – zimowy odrobinę cieplejszy. Trzeba, zatem wziąć pod uwagę gramaturę materiału oraz jego właściwości, tak by noszenie stroju przez cały dzień nie było uciążliwością.

Garnitur do ślubu powinien też idealnie leżeć. Wygoda oraz wygląd są kluczowe, jeśli pan młody chce być elegancki i tak samo zwracać uwagę, jak panna młoda. Dlatego też strój warto zamówić u krawca.

Może spodobać Ci się również:

unnamed file 3

Jak dbać o zęby? Jakie badania pomagają wykryć choroby zębów?

1 lipca 2021

Prawidłowa higiena jamy ustnej jest bardzo ważna nie tylko dla samego wyglądu zębów, ale także dla zdrowia. Regularne odwiedzanie gabinetu stomatologicznego pozwala uniknąć próchnicy oraz wielu innych problemów związanych z…

Czytaj więcej