środa, 07 czerwca 2023r.

Czy beton dekoracyjny nadaje się do wykończenia łazienki i kuchni?

Czy beton dekoracyjny nadaje się do wykończenia łazienki i kuchni?

Wykończenie świeżo remontowanej łazienki to często bardzo duży problem dla osób, które zajmują się tym po raz pierwszy. Dla dobrego efektu i trwałości wykonania należy robić to, nie stosując półśrodków. Do tego pomieszczenia z powodzeniem można stosować beton dekoracyjny, który zapewnia ochronę przed wilgocią oraz dużą wytrzymałość. Choć nie jest to standardowe rozwiązanie, pozwala ono bardzo dobrze zabezpieczyć podłogę, uzyskując wyśmienity efekt. 

Posadzki betonowe dekoracyjne – kluczowe zalety

Takiego rodzaju materiały są bardzo funkcjonalne, zapewniają łatwą do czyszczenia powierzchnię, są estetyczne i mogą wytrzymać wiele lat zachowując swój pierwotny wygląd. Musimy pamiętać, że jest to inwestycja w miejsce gdzie mieszkamy, dlatego też zastosowanie takiego produktu jest wskazane. Jak wcześniej pisaliśmy, dzięki takiej posadzce nie będziemy musieli się martwić o wilgoć i nadmiar wody. 

Jest to dobre rozwiązanie zarówno do normalnych łazienek, jak i tych z ogrzewaniem podłogowym. Ponadto sprawdza się również w innych pomieszczeniach, takich jak kuchnia czy salon.

Mikrobeton to uniwersalne rozwiązanie dla każdego!

Mikrobeton charakteryzuje się bardzo delikatną fakturą oraz łatwo poddaje się procesowi polerowania. Dbając odpowiednio o taką podłogę, zachowamy miły dla oka efekt przez długi czas. Niezależnie, czy posiadamy mieszkanie czy dom, to rozwiązanie będzie zarówno tańszą opcją, jak i stylowym wykończeniem. Możliwość polerowania posadzki nada naszemu wnętrzu niesamowity połysk i zapewni efekt na długie lata. Sprawdzi się nawet przy niewielkim metrażu, zapewniając efekt większego pomieszczenia.

Koszty położenia posadzki betonowej

Koszty takiego rodzaju podłogi zaczynają się już od 280 zł za m2 z wylewką samopoziomującą. Oczywiście, w zależności od firmy możemy otrzymać niższą cenę. Wybierając wykonawcę dobrze jest, abyśmy kierowali się głównie tym, jak przedsiębiorstwo jest oceniane przez swoich klientów. Położenie posadzki jest bardzo trwałym zabiegiem, dlatego też należy szczególną uwagę zwracać właśnie na to, kto dokonuje jej wylania.

Przed zdecydowaniem się na to rozwiązanie powinniśmy rozważyć różne opcje jeśli chodzi o firmy wykonawcze. Pamiętajmy, że zakup takiej usługi wiąże się z wieloletnim korzystaniem z jej efektów. Aby nie żałować, należy podjąć racjonalną decyzję opartą o swoje własne potrzeby.

Może spodobać Ci się również:

Jakie warunki ma spełniać warsztat samochodowy?

1 listopada 2020

Przejeżdżając przez dowolną miejscowość w kraju można niejednokrotnie spotkać warsztaty samochodowe. Takich miejsc serwisowania pojazdów jest wiele, jednak nie wszystkie oferują pomoc najwyższej jakości. Stąd też, posiadacze pojazdów, które ulegną…

Czytaj więcej