środa, 07 czerwca 2023r.

Jaki garnitur ślubny wybrać na jesień, o czym warto pamiętać?

photo 1467643143427 3ceb4e1ea2d5cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwyfHxzdWl0JTIwZ3JlZW58ZW58MXwwfHx8MTY0MjQxNzY0NQixlibrb 1.2.1q80w1080

Wybór garnituru ślubnego na jesień może być trudny. Wielu mężczyzn decyduje się na jesienny garnitur ślubny, sprawdzając lokalną prognozę pogody przewidywaną na wybrany dzień. Inni wybierają swój jesienny garnitur ślubny na podstawie trendów modowych.

Oprócz pogody mężczyźni często zastanawiają się, jaki jest ich ulubiony kolor, i czy będzie on pasował na jesienny garnitur ślubny. Katowice, Kraków, czy północ kraju to inne prognozy pogody na jesień, ale trendy modowe zasadniczo te same. To powoduje, że warto przemyśleć kwestię wyboru stroju ślubnego w szczegółowy sposób.

Jesienny styl w kolorystyce męskich strojów ślubnych

Wybór tradycyjnego stroju ślubnego, jakim jest garnitur szyty na miarę, umożliwia dopasowanie kolorystyki do pory roku. W jesiennym stylu można postawić na żywe odcienie brązu, pomarańczy i czerwieni. Zamówienie odpowiedniego garnituru ślubnego zależy w dużej mierze od indywidualnych upodobań kolorystycznych.

Wiadomo, że pan młody w każdym wieku chce być modny, a na pewno na swoim ślubie prezentować się tak samo efektownie, jak panna młoda. Tu warto jednak nadmienić, że kolor stroju musi pasować do karnacji skóry, sylwetki oraz osobistych preferencji. Z całą pewnością brąz, granat, czy ciemniejszy odcień szarości, to bezpieczne i bardzo uniwersalne kolory, na które może się zdecydować każdy pan młody.

Jaki rodzaj garnituru do ślubu wybrać, czyli słów kilka o tkaninie na jesień

Jesienny sezon charakteryzuje się zmiennością pogody, ale temperatury są zdecydowanie niższe niż latem. Wybierając datę ślubu na wczesną jesień, warto zamówić garnitur lżejszy i jaśniejszy, gdyż nadal o tej porze przeważają ciepłe i słoneczne dni. Od października, przez listopad, do grudnia warto zastanowić się na cieplejszą tkaniną na weselny garnitur.

Wybór garnituru do ślubu uszytego z odpowiedniej tkaniny jest kluczowy dla komfortu pana młodego podczas wielu godzin uroczystości i wesela. Trzeba pamiętać, by strój nie był zbyt lekki, ale też nie warto sięgać po grube materiały. Nadmierne pocenie i przegrzanie może spowodować złe psychiczne i fizyczne samopoczucie.

Odpowiedni garnitur ślubny na jesień, czyli jaki?

Wesela są różnie organizowane i zaaranżowane. Tu warto również zastanowić się nad wyborem takiego garnituru, który będzie pasował do całej aranżacji.

Bardzo formalny strój, np. smoking nie sprawdzi się przy weselu w stylu wiejskim. Natomiast lekki i bajecznie kolorowy, w niezobowiązującym fasonie garnitur będzie nieadekwatny do aranżacji tradycyjnego, konserwatywnego wesela.

Może spodobać Ci się również:

Polska firma transportowa na międzynarodowym rynku

Polska firma transportowa na międzynarodowym rynku

31 października 2019

Polskie firmy w wielu branżach cieszą się uznaniem nie tylko w naszym kraju. Jedną z takich firm, uznanych na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej i nie tylko, jest na pewno…

Czytaj więcej