środa, 07 czerwca 2023r.

Jakie zabawki edukacyjne dla 3-latka? Postaw na oryginalny produkt rozwijający wyobraźnię!

unnamed file 1

Nasze pociechy mają dziś ogromne możliwości wyboru zabawek. Sklepy dziecięce wręcz zalewane są produktami, które kuszą swoim wyglądem, możliwościami zastosowania oraz unikalnym charakterem. Często jednak, mimo początkowego zachwytu nowo kupiona zabawka idzie w odstawkę. Jak się okazuje, czasem proste, nieskomplikowane przedmioty mogą wzbudzić u naszych pociech znacznie większą ciekawość. Przykładem może być deska balansująca, która stanowi świetne uzupełnienie kolekcji zabawek!

Po co dziecku deska?

Choć wydawać by się mogło, że jest to absurdalny pomysł, wygięty pod odpowiednim kątem kawałek lekkiego drewna może przynieść dziecku i jego rodzicom sporo radości. To produkt, który znajduje szerokie zastosowanie, przykładowo, jako:

  • zjeżdżalnia,
  • element konstrukcji dziecka,
  • miejsce do siedzenia i stania,
  • zjeżdżalnia dla samochodów i innych zabawek.

Równoważnia drewniana może być zastosowana do wielu innych pomysłów, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia dziecka. Zabawka gwarantuje wielogodzinną zabawę pod okiem dorosłych, dzięki której maleństwo będzie mieć sporo frajdy!

Deska balansująca na zdrowie dziecka!

Zabawka nie tylko pomaga miło spędzić wolny czas. To również doskonały produkt wspierający rozwój malucha!

Podczas balansowania po wklęsłej części wyrobu dziecko ćwiczy rozwijające się mięśnie, umiejętność czucia głębokiego, a także zachowanie równowagi. Takie zabawy pozwolą mu pewnie poczuć się na nogach, przez co dalsze odkrywanie świata będzie znacznie łatwiejsze.

Deska do balansowania dla dzieci wspiera również prawidłowe zachowanie postawy ciała. Rozwijający się kręgosłup pociechy będzie w ten sposób dodatkowo stymulowany przy zabawie. To nie tylko doskonały sposób na rozwój dziecka, lecz również doskonały rekwizyt dla ćwiczenia partii mięśni przez dorosłych! Produkt z łatwością utrzyma nacisk do 200 kg, może być więc wykorzystywany przez każdego!

Czy to bezpieczny sposób zabawy?

Deska do balansowania została przygotowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko obrażeń dziecka. Choć waży około 4 kg, pod okiem rodziców nie stanowi dużego zagrożenia, ze względu na swoją stabilność. 

Produkt nie zawiera żadnych ostrych krawędzi, a wszystkie powierzchnie mają gładką strukturę pozbawioną zadziorów i drzazg. Deska do balansowania dla dziecka została zabezpieczona specjalnym olejem, który nie wywołuje reakcji alergicznych na skórze maleństwa. Udostępniamy ponadto produkty w licznych odcieniach i rysunkach drewna, co znacznie ułatwi dobór najlepszego wariantu zabawki.

 

Może spodobać Ci się również:

photo 1467643143427 3ceb4e1ea2d5cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwyfHxzdWl0JTIwZ3JlZW58ZW58MXwwfHx8MTY0MjQxNzY0NQixlibrb 1.2.1q80w1080

Jaki garnitur ślubny wybrać na jesień, o czym warto pamiętać?

1 sierpnia 2022

Wybór garnituru ślubnego na jesień może być trudny. Wielu mężczyzn decyduje się na jesienny garnitur ślubny, sprawdzając lokalną prognozę pogody przewidywaną na wybrany dzień. Inni wybierają swój jesienny garnitur ślubny…

Czytaj więcej