piątek, 08 grudnia 2023r.

Rozwiązania i technologie – Celtar

unnamed file 8

Sposób działania – Celtar  

Nasza firma od lat działa na rynku fotowoltaiki i z powodzeniem zyskuje zaufanie coraz większej ilości klientów. Celtar budujemy na wiarygodności, wykonywaniu pracy zarówno z sercem oraz na specjalistycznej wiedzy. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 400 zleceń, z których zamawiający odczuwają zadowolenie. Wykonane przez nas realizacje są w stanie magazynować 2,2 mW. Jeżeli zwracasz się do nas po raz pierwszy, powinieneś także wiedzieć, w jaki sposób działamy. Pierwszym krokiem jest określenie twoich potrzeb, dobór komponentów i wycena. Później następują etapy „park maszynowy”, „zespół instalatorów”, „procedury i dokumentacja”, „uprawnienia”. Nie potrzebujemy podwykonawców, dzięki czemu mamy kontrolę nad całą pracą. O etapach więcej przeczytasz na naszej stronie internetowej. Teraz zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami!

Panele i kolektory słoneczne – Celtar 

Moduły fotowoltaiczne, złożone z ogniw fotowoltaicznych (zbudowanych z materiału półprzewodnikowego) wykorzystują energię słoneczną, która zamieniana jest w prąd stały. Montuje się je na konstrukcji, a kierować nimi można za pomocą sieci Wi-Fi. Jakie są korzyści z posiadania paneli słonecznych? Przede wszystkim niższe rachunki, rozproszenie energetyki, przyczynienie się do ochrony środowiska. Dzięki temu rozwiązaniu wzrasta również wartość nieruchomości, więc w razie konieczności sprzedaży domu – masz pewność, że otrzymasz za niego większą sumę pieniędzy. Z kolei kolektory słoneczne Celtar używają energii słonecznej, którą zamieniają na ciepło. Wykorzystuje się je do podgrzewania płynów. Wspomagają również ogrzewanie budynków. Pozytywnych skutków montażu kolektorów jest sporo, w tym jest to produkcia ciepła bez negatywnego wpływu na środowisko. 

Niezawodne pompy ciepła – Celtar 

To urządzenia, pobierające ciepło z dolnych źródeł o niższej temperaturze. Źródła takie to na przykład zbiorniki wodne, skały, powietrze na zewnątrz czy gleba. Pompy ciepła służą do jednocześnie do chłodzenia i ogrzewania budynków. Nasi klienci inwestują w nie, ponieważ pompy działają samodzielnie. Ich praca nie wytwarza tlenków węgla, co stanowi kolejny atut tej konkretnej technologii. To zysk na czystej energii. Jak właściwie funkcjonują pompy? To proste! Zasysają ciepłe powietrze, które później przepływa przez wężownice (wypełnione czynnikiem chłodniczym). Następnym etapem jest przekazywanie ciepła do wody użytkowej bądź grzewczej za pośrednictwem. W  pompy ciepła Celtar warto zainwestować, bo to oznacza lepszą przyszłość. 

 

 

Może spodobać Ci się również:

Artykuły papiernicze – co to jest? I kiedy znajdzie zastosowanie?

1 stycznia 2022

W pracy, szkole, czy mieszkaniu – często wykorzystujemy je przy wielu aspektach codziennego życia. Jednak mimo wszystko nadal mamy problem z określeniem, czym tak naprawdę są artykuły papiernicze… Dla jednych…

Czytaj więcej

Biznes

Nowe technologie

Praca