piątek, 03 lutego 2023r.

Meble na wymiar to kaprys, czy praktyczność?

unnamed file 7

W salonach wystawowych, sklepach stacjonarnych i internetowych dostępna jest szeroka oferta mebli gotowych, dostępnych od ręki. Z reguły występują w standardowych wymiarach, bazowych kolorach i łatwo je dopasować do większości wnętrz i gustów. Wchodzimy do sklepu lub na stronę, zamawiamy i mamy je w domu następnego dnia lub kilka dni później. To bardzo wygodne. Dlaczego więc tak chętnie decydujemy się na meble na wymiar, na które będziemy musieli czekać nawet do kilku tygodni? Zostaną od podstaw wykonane według podanych wymiarów, z wybranych materiałów i dopiero potem dostarczone. Czy nie lepsze będą gotowe produkty, na które nie trzeba czekać?

Praktyczne względy mebli na wymiar.

To nie żaden kaprys, żeby posiadać coś skrojonego na miarę własnych potrzeb. Poszczególne pomieszczenia, pokoje mają różne wymiary, różne rozwiązania architektoniczne, dlatego potrzebują często doprecyzowanych w wymiarach mebli. Dzięki temu możemy wykorzystać każdą przestrzeń w domu. Takie przemyślane w każdym calu urządzenie otoczenia, to nie tylko oszczędność miejsca. Ze względów estetycznych dopasowana półka, szafa, sofa lub stół robi o wiele lepsze wrażenie. Sprawia, że wnętrze jest spójne i eleganckie.

Do wielu wnętrz zamówienie mebli na wymiar jest koniecznością. Nie ma możliwości ergonomicznego dopasowania mebli wykonywanych w standardowych wymiarach. Najlepszym rozwiązaniem jest wtedy zlecenie wykonania ich tak, żeby dopasować do konkretnych potrzeb użytkownika.

Indywidualizm ponad wszystko.

Poza praktycznym podejściem wielu ceni sobie indywidualizm przejawiający się w różnych dziedzinach w życiu. Ubieramy się modnie, zgodnie z trendami, ale jednocześnie możemy się tą modą bawić. Nie inaczej jest z wnętrzami naszych mieszkań i domów. Chcemy, żeby przedstawiały nas, nasze zainteresowania, pokazywały, jacy jesteśmy. Wybierając meble na zamówienie, bawimy się modą we wnętrzach. Sugerujemy się trendami, które wciąż się zmieniają i dopasowujemy je do siebie. To wspaniałe, że właściwie każdy mebel możemy zmieniać pod własne potrzeby. Kolor, materiały, z których zostały wykonane poszczególne elementy, wymiary, sprawiają, że tworzymy praktycznie własny model. Niepowtarzalny, jakiego nie będzie miał nikt inny.

 

To właśnie taka kreatywność sprawia, że wnętrza są ciekawe. Odzwierciedlają pasje swoich mieszkańców. Takie mieszkania bardziej nam się podobają i lepiej się w nich czujemy. Naprawdę jak u siebie. Miejsca, które oferują nam niebanalne meble gotowe, oraz możliwość personalizowania ich są zawsze warte odwiedzenia. Inspirują nas do zmian. 

Może spodobać Ci się również:

Jak bezpiecznie zaparkować samochód dłużej niż na jeden dzień?

Jak bezpiecznie zaparkować samochód dłużej niż na jeden dzień?

31 października 2019

Wybierając się w podróż, najczęściej musimy dojechać na lotnisko samochodem. Połączenia kolejowe nie zawsze się sprawdzają, często nie zgadzają się z godziną naszego odlotu lub przylotu. Dlatego jesteśmy zmuszeni pojechać…

Czytaj więcej

Biznes

Nowe technologie

Praca