poniedziałek, 25 września 2023r.

Na czym polega zabieg laserowej depilacji bikini?

photo 1487252502161 75020a813bf0cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwyMnx8YmVhdXR5JTIwd29tYW58ZW58MXwwfHx8MTY0ODU2NjQ1OQixlibrb 1.2.1q80w1080

Gładka skóra w okolicach bikini to nie tylko kwestia wyglądu, ale również zachowania higieny. Zwykłe golenie nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem, nie mówiąc już o tym, że jest to nieskuteczne działanie. Depilacja tych okolic w tradycyjny sposób sprawia, że włoski odrastają zbyt szybko, a częste golenie powoduje podrażnienia skóry i dyskomfort.

W ofercie wielu salonów kosmetycznych jest już dostępna depilacja laserowa bikini. Kraków, to jedno z wielu miast, gdzie nowoczesne metody z dziedziny medycyny estetycznej coraz częściej znajdują zastosowanie praktyczne. Szczególnie że depilacja laserowa niesie za sobą szereg korzyści i jest bezbolesnym zabiegiem.

Depilacja okolic bikini, dlaczego warto skorzystać z lasera?

Depilowanie nadmiernego owłosienia ciała metodą laserową jest coraz bardziej popularne z kilku powodów. Tym sposobem można uzyskać wyjątkową gładkość nóg, czy miejsc pod pachami, a w dodatku samo depilowanie laserem jest mniej bolesne niż depilacja woskiem. Kolejnym atutem tej metody jest jej zwiększona skuteczność.

Uzyskanie odpowiedniego efektu gładkości w okolicach bikini, to istotna kwestia higieny. Ze względu na to, że okolice te są bardzo wrażliwe, zastosowanie odpowiedniej metody jest kluczowe. Laserowa depilacja miejsc intymnych to szybki zabieg, który na dłużej eliminuje porost włosków.

Na czym polega laserowa depilacja?

Owłosienie łonowe jest dość sztywne, gęste i grube, a jego nadmiar powoduje wysoki dyskomfort. Warto w tym miejscu powiedzieć, że depilacja bikini jest dostępna w kilku wariantach. Pozbawione owłosienia mogą być tylko pachwiny do granicy bielizny lub w zależności od indywidualnych potrzeb głębokiego bikini.  

 Działanie lasera jest bezpieczne i polega na potraktowaniu promieniem tylko wyznaczonych miejsc do depilacji. Wiązka światła dociera do głębokiej warstwy skóry i powoduje zniszczenie cebulek włosowych, a tym samym zahamowanie porostu owłosienia. To sprawia, że depilacja laser jest jedną najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod.

Depilacja bikini – jak wygląda zabieg?

Okolice intymne zasłonięte są jednorazowymi majtkami, które odsłaniają tylko pole przeznaczone do depilacji, co zapewnia komfort przy samym zabiegu. Kosmetolog odpowiednio dobiera głowice laserowe, w zależności od wybranych do ogolenia miejsc, takich jak wzgórek łonowy, wargi sromowe, czy pachwiny.

Sam zabieg jest krótki i trwa maksymalnie 15 minut. Jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a w większości jedynym kryterium dopuszczenia pacjentki do niego jest brak uczulenia na laser.

Może spodobać Ci się również:

unnamed file 10

Jaki sklep internetowy z butami?

1 sierpnia 2021

Buty to jeden z ważniejszych elementów ubioru, bez niego trudno byłoby skompletować garderobę. Obecnie wybór obuwia jest bardzo duży, dlatego każdy powinien znaleźć dokładnie to, czego szuka. Oczywiście w dzisiejszych…

Czytaj więcej

Biznes

Nowe technologie

Praca