środa, 07 czerwca 2023r.

Co to jest fotoodmładzanie?

unnamed file

Proces starzenia się skóry jest nieunikniony, niemniej jednak można nieco opóźnić jego proces, co jest wskazane. Obecnie na rynku można znaleźć bardzo duży wybór zabiegów na twarz i ciało, które mają za zadaniem wspomóc skórę, aby mogła być jędrna i elastyczna przez długi czas. Warto zainteresować się przede wszysytkim bezinwazyjnymi metodami poprawy kondycji skóry, dobrym rozwiązaniem może okazać się fotoodmładzanie. Czym jest i kiedy warto zdecydować się na taki zabieg?

Fotoodmładzanie – dla kogo taki zabieg?

Zabieg fotoodmładzania polega na naświetlaniu wybranej partii ciała laserem IPL posiadającym zmienne długości i częstotliwości fal elektromagnetycznych. Emitowane światło mobilizuje komórki do produkcji kolagenu i elastyny.

To metoda odmładzania, która jest w 100% bezpieczna oraz bezinwazyjna. Dzięki temu można na dłużej cieszyć się z pięknej, gładkiej i elastycznej skóry twarzy i ciała. Dla kogo taki zabieg jest polecany? Każdemu, kto zauważył spadek jędrności i elastyczności skóry twarzy i ciała, szczególnie osobom po 35 roku życia, ale nie tylko. Fotoodmładzanie twarzy idealnie sprawdzi się także w przypadku osób walczących z trądzikiem, zmianami naczyniowymi, czy przebarwieniami skóry. 

Jakie są przeciwskazania?

Oczywiście nie każdy będzie mógł poddać się fotoodmładzaniu. Do głównych przeciwwskazań do zabiegu należy nadciśnienie, choroby skóry, schorzenia hormonalne, padaczka, cukrzyca, ciąża, karmienie piersią.

Trzeba pamiętać, aby przed zabiegiem się nie opalać, nie korzystać z samoopalaczy, nie spożywać alkoholu, nie stosować kosmetyków na bazie alkoholu. Przeciwwskazań jest więcej, natomiast z pewnością zostaną one omówione na konsultacji wstępnej z kosmetologiem.

Fotoodmładzanie z metodą T3

Fotoodmładzanie metodą T9 jest bardzo skuteczne, w tym wypadku następuje stymulacja fibroblastów, przebudowa kolagenu oraz odnowienie mikronaczyń. Dzięki temu skóra staje się bardziej napięta, gładsza, co więcej można liczyć na zmniejszenie się porów. Czas rekonwalescencji jest krótki, po zabiegu można wrócić do swoich codziennych obowiązków bez większych problemów.

Zabiegi z wykorzystaniem lasera to bardzo dobre rozwiązanie, gdy zależy nam na poprawie kondycji skóry twarzy i ciała, jednak nie chcemy decydować się na inwazyje metody odmładzania. Medycyna estetyczna rozwija się bardzo szybko, dlatego warto korzystać z nowoczesnych, innowacyjnych metod, które są bezpieczne i bezinwazyjne, a jednocześnie skuteczne. 

Mimo że starzenie to naturalny proces, którego z pewnością nikt z nas nie uniknie, to można znacząco opóźnić ten proces, dbając o siebie w odpowiedni sposób.

Może spodobać Ci się również:

photo 1600634999623 864991678406cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwxMXx8Y2F0YWxvZyUyMGNvc21ldGljc3xlbnwxfDB8fHwxNjcyMzI5MjMyixlibrb 4.0.3q80w1080

Kiedy nowy katalog Avon? Jak można zdobyć nowy katalog Avon?

1 maja 2023

Gazetki Avon to najpopularniejsza oferta, z której korzysta naprawdę wiele osób. To właśnie tam znajdują się najnowsze kosmetyki w przystępnych dla klienta cenach. Katalog to najczęstsze źródło, z którego zamawiane…

Czytaj więcej