środa, 07 czerwca 2023r.

Rynek pierwotny – co to? Gdzie kupić mieszkanie z rynku pierwotnego?

photo 1528301719638 3f517aebc11ccropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHw4NHx8YXBhcnRtZW50fGVufDF8MHx8fDE2Nzc1ODkxMTQixlibrb 4.0.3q80w1080

Własne mieszkanie to ogromne udogodnienie, co wpływa na komfort mieszkania oraz daje poczucie bezpieczeństwa. Osoby kupujące mieszanie z pewnością spotkały się z pojęciem rynku pierwotnego. Co dokładnie oznacza to określenie i czy zakup mieszkania z rynku pierwotnego jest lepszym rozwiązaniem niż z rynku wtórnego?

Rynek pierwotny – co oznacza?

Mieszkania z rynku pierwotnego to inaczej nowe nieruchomości, które nigdy wcześniej nie były przez nikogo zamieszkane. Takie mieszkania zazwyczaj znajdują się w nowo wybudowanych blokach, osiedlach itp. Wybierając mieszkanie z rynku pierwotnego mamy gwarancje jego czystej historii i braku jakichkolwiek ciążących zobowiązań.

Niestety w przypadku mieszkań z rynku wtórnego gwarancji tej nie mamy, ponieważ można trafić na nieuczciwego sprzedawcę, który będzie chciał oszukać kupującego poprzez ukrycie pewnych niewygodnych faktów. Jeżeli więc chcemy kupić mieszanie bez żadnych problemów oraz mieć pewność, że w przyszłości nie pojawią się żadne komplikacje, warto postawić na nową nieruchomość.

Jakie są zalety mieszkań z rynku pierwotnego?

Kupując mieszkanie z rynku pierwotnego, możemy liczyć na mnóstwo korzyści i zalet płynących z mieszkania w nowym budownictwie. Co więcej, do wyboru mamy szeroką gamę mieszkań, w tym też apartamenty z tarasem, które są idealnym rozwiązaniem dla osób wymagających i lubiących wygodę.

Nowe mieszkania to nowoczesne budownictwo, spokojne i atrakcyjne lokalizacje, a także wiele innych udogodnień dla mieszkańców. Wybór mieszkań, które dopiero, co powstały to także możliwość ich własnego wykończenia zgodnie z naszym gustem i oczekiwaniami. Często mamy tutaj do czynienia z mieszkaniami w stanie deweloperskim, gdzie nabywca odpowiada sam za wykończenie lokalu.

Gdzie można nabyć nowe mieszkanie?

Jeśli chcemy kupić nową nieruchomość, warto przejrzeć oferty deweloperów. Oferują oni nowe mieszkania, które już istnieją lub takie, które będą dopiero są w planach i będą powstawały. To, jakie konkretnie mieszkanie wybierzemy, wpływa na całkowite koszty, jakie będziemy musieli ponieść.

Apartamenty Łódź to bogata oferta mieszkań o różnym metrażu, dzięki czemu każdy zainteresowany klient znajdzie coś dla siebie. Zakup mieszkania z rynku pierwotnego może być sfinansowany z kredytu hipotecznego lub ze środków własnych. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie zawsze mogą opłacić całej wartość mieszkania ze swoich pieniędzy.

Może spodobać Ci się również:

photo 1536316754104 90daa92e4eb0cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHw0Mnx8Z3JlZW4lMjB3YWxsJTIwcGxhbnRzfGVufDF8MHx8fDE2NjQ4MTc5ODQixlibrb 1.2.1q80w1080

Jak stworzyć ściankę ze sztucznych kwiatów na wesele?

1 grudnia 2022

W ostatnich czasach wśród wielu zdjęć i grafik na temat dekoracji ślubnych przewija się powtarzający motyw, jakim są ścianki kwiatowe. Kochając wygląd tych bujnych kwiatowych aranżacji, musimy liczyć się z kosztami oraz…

Czytaj więcej