sobota, 25 marca 2023r.

Jaki prezent wybrać dla rodziców małego dziecka?

unnamed file 7

W Twoim najbliższym otoczeniu pojawił się niemowlak? To wielka radość dla wszystkich. Nie ważne czy jesteś babcią, ciocią, czy przyjaciółką rodziny. Masz potrzebę by jakimś podarunkiem zareagować na tą sytuację. To całkiem naturalne. Na rynku jest ogrom towaru, nowości, które mogą się przydać rodzicom dziecka. Część z nich jest niezbędna, dlatego rodzice kupią to sami. Warto skonsultować taki prezent jak wózek, łóżeczko, rodzaj i ilość ubranek czy akcesoriów z nimi. Unikniemy w ten sposób dublowania się rzeczy. Kupimy potrzebny konkret, który naprawdę się przyda.  

Jakie prezenty nie są mile widziane?

Tak, niemile widziane prezenty też mogą się zdarzyć. Rodzice mogą chcieć by ich dziecko używało tylko zabawek stworzonych z naturalnych materiałów, jak drewno, tkanina w spokojnych stonowanych kolorach. Nie chcą plastiku ani hałaśliwych grających gadżetów. Należy to uszanować i dostosować swoje podarunki do tych wymogów. Pamiętajmy też, że nadmiar zabawek nie czyni dziecka szczęśliwszym. Ważniejsza jest nasza obecność w jego życiu.

Co podarować maltkiemu dziecku?

Kiedy już wiemy jakie preferencje w kwestii zabawek, gadżetów i akcesoriów dziecięcych mają rodzice łatwiej nam będzie coś wybrać. Zapytajmy czym interesuje się dziecko i co może mu się przydać? Co będzie pozytywnie wspierać jego rozwój na tym etapie. Książeczki, układanki, klocki? Także wygodne ubranka, pieluszki, kosmetyki. Znowu konieczna jest informacja od rodziców o rozmiarze (dzieci rosną z prędkością światła, łatwo przegapić kolejny skok rozmiarówki). Na niektóre kosmetyki dziecko może być uczulone, lepiej kupić te sprawdzone.

Co podarować rodzicom niemowlaka?

Rodziców także możemy obdarować prezentem, który przyda się im w tej nowej dla nich sytuacji. Dobrze, kiedy jest to prezent dla obydwojga z nich, z którego każdy znich będzie korzystał. Doskonałym pomysłem może być specjalny fotel do pokoju dziecka. Bujany fotel uszak doskonale sprawdzi się podczas karmienia przez mamę czy tatę. Dziecko karmione w tym samym miejscu będzie się czuło bezpieczniej. Fotel do także miejsce do usypiania maluszka, bujania, przytulania. Nie tylko rodzice skorzystają z tego rozwiązania. Każdemu będzie wygodniej usiąść wygodnie i pobujać się z niemowlakiem. W fotelu typu uszak możesz nawet oprzeć głowę i zapaść w drezmkę czuwając przy łóżeczku lub z maluchem na rękach, kiedy potrzebuje bliskości.

Dobrze, żeby prezent, który chcemy ofiarować był przemyślany i spełniał potrzeby rodziny. Wtedy będzie używany, a przecież o to nam właśnie 

Może spodobać Ci się również:

photo 1589216532372 1c2a367900d9ixlibrb 1.2.1q80fmjpgcropentropycstinysrgbw1080fitmaxixideyJhcHBfaWQiOjE0MDU1N30

Co to jest pomoc prawna? Dlaczego warto korzystać z pomocy prawnej?

1 lutego 2023

Każdego dnia tysiące osób korzystają z usług prawnych świadczonych przez specjalistów. Taka forma porady jest niezwykle ważna, gdyż pomaga rozwiązać wiele trudnych spraw związanych z poszczególnymi dziedzinami prawa. Czym dokładnie…

Czytaj więcej